Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anita Bitri - Ti S'je Për Mua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Nё ditё tё gjata dhe netёt vetёm,
Çdo vajzё ka nevoj pёr dikё pranё,
Njohu unё njё djalё me qeshje fallco,
Qё si ajri shkon dhe gjurmё s`tё lёnё…

Eja se po tё them unё goodbye,
Shpresoj ta dёgjosh……

Ti s`je vёrtet pёr mua,
S`je ai qё mё duhesh mua,
Ndjej ato sytё dhe mё mirё kuptoj,
Nё krahun time ti s`duhet tё qёndrosh…

Ti s`je vёrtet pёr mua,
Duhet tё mё ndjeje mua,
Ndjej ato sytё dhe mё mirё kuptoj,
Nё krahun time ti s`do qёndrosh…

Pёrsёritet dy herё rreshti…
Nё krahun time ti s`do qёndrosh……

Kush tha se do duroj,
Negative ndjenjat e tua,
Sjelljen ti mirё kontrollo,
Ti mё trego, se je pёr mua...

Eja se po tё them unё ty goodbye,
Shpresoj ta dёgjosh……

Refreni…

Ti s`je vёrtet pёr mua,
S`je ai qё mё duhesh mua,
Ndjej ato sytё dhe mirё kuptoj,
Nё krahun time ti s`duhet tё qёndrosh…

Ti s`je vёrtet pёr mua,
Duhet tё mё ndjeje mua,
Ndjej ato sytё dhe mirё kuptoj,
Nё krahun time ti s`do qёndrosh…

S`ka nevoj tё ledhatoj,
Ti e di dhe po ta provojё,
Ndaj unё ty tё uroj,
Vetёm koha do tregoj…

Prandaj fshihe ti numrin tim,
Nga celulari jotё…..

Vazhdon Anglisht….

Pra shkoj diku tjetёr,
Deri sa tё mos mё marrёsh nё telefon,
Tё thashё mё ty s`tё lejoj,
Unё mё mirё pa ty, e vetme jetoj…

E pra ti nuk ke mё mundёsi,
Me zemrёn time tё luash, tё tallesh ti,
Ështё fundi, ti shumё mirё e di,
Duhet tё tregoje se vёrtet mё doje ti…

Refreni pёrsёritet dy herё…

Ti s`je vёrtet pёr mua,
S`je ai qё mё duhesh mua,
Ndjej ata sytё dhe mirё kuptoj,
Nё krahun tim ti s`duhet tё qёndrosh...

Ti s`je vёrtet pёr mua,
Duhet tё mё ndjeje mua,
Ndjej ata sytё dhe mirё kuptoj,
Nё krahun tim ti s`do qёndrosh…


Ky tekst u dërgua nga Lulezim BitriAnita Bitri
Publikimi: 01/12/2004
Muzika: Anita Bitri
Teksti: Anita Bitri


Anita Bitri - Ti S'je Për Mua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti S'je Për Mua".
3. Video është e këngës "Ti S'je Për Mua", por nuk këndohet nga Anita Bitri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anita Bitri:


Komente 0