Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anita Demiri - Mami ! Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Tani une jam e rritur lodrat kan mbet vet
As vet se kam ditur se me dor si prek 2x

2x Une mendoj per msime per shoqeri ne shkolle kam braktisur lodrat e si prek me dor

ref.
Mami mami o mami dua dhe nje vella
2x se keshtu don babi dhe gjyshja sa ska

Du Du.. mami une du 2xNuk kemi video për këtë këngë.
Anita Demiri - Mami !
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mami !".
3. Video është e këngës "Mami !", por nuk këndohet nga Anita Demiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anita Demiri:


Komente 0