Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anita Haziri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Anita Haziri është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike. Më datë 1 Mars 2021, Anita Haziri publikon videoklipin "Pa Ty". Teksti i këngës u shkrua nga Fadil Topalli....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Anita Haziri

Komente 0