Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anita Haziri - Trojet Shqipetare Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sikur zogu n'maje tlisit
Sot ket kang un po e nisi
Mall e gzim sot jan perzi per kosove e
Per shqipni o hejj
Jem kan afer se gjun gurin po ne
Mes e kem pas murin kem
Pas mall motra per vlla sna kan lan
Shekuj meu pa eeee
Kur dy dit na bashkojn valet
Prej atje i mblodha fjalet
Le ti thrret sharri Pashtrikut le ti plas
Zemra armikut 2x
Kengen time nshpirt ta ndjeni ju pershendes shqiptar ku jeni
Prej Preveze e njani Zoti i madh e rujt shqipnin o hejj 2x


Anita Haziri - Trojet Shqipetare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Trojet Shqipetare".
3. Video është e këngës "Trojet Shqipetare", por nuk këndohet nga Anita Haziri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anita Haziri:


Komente 1