A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Anita Latifi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  26
  • Vendlindja:
  • Wuppertal 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Anita Latifi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Anita Latifi ka lindur në Gjermani, ku jeton me prindërit (Mustafë dhe Misrete) dhe tre vëllezër e motra. Ajo është duke ndjekur kolegjin profesional por ëndrra e saj është karriera në muzikë. Si këngëtare, Anita e adhuron Rihanna-n, të cilën e ke imituar duke bërë edhe tatuazhin e njëjtë me të. Ndërkaq në një tatuazh tjetër ajo e ka vënë shkronjën e parë të emrit të babait të saj (M). Prej tij thotë se e trashëgon talentin muzikor, pasi që Musta...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Vanessa Krasniqi

Dafina Rexhepi

Fiorela Sahiti

Rinna

Ariana

Linda Sadiku

Adalena Seferi

Besa Krasniqi

Dorina Garuci

Laura Toska


Tags: Anita Latifi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019