Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anita Lestrani
Këngët (1)
Biografia
Foto (1)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  220
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 18 Vjeç
BIOGRAFIA: Anita Lestrani është një këngëtare. Jeton ne komunen Drenas dhe esht nje super talente, e cila po pushton skenat muzikore fale zërit të saj të jashtëzakonshëm....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Anita Lestrani