Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anita Mbrakulli - Ne Flirt  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Pjesëmarrëse në

Top Fest 10

Komente

Asnjë Koment

30/10/2013

2013-10-30T12:53:31+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ne Flirt" kënduar nga Anita Mbrakulli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Anita Mbrakulli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet