Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anita Take - Shkonte Vasha Per Ne Krua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Shkonte vasha per ne krua
Vasha shtat-sorkadhe
Shkonte duke na kenduar
Dale me ngadale
Pah ia mori lehtas kenges
Ashtu ne te shtruar
Sec ia bente qejfin zemres
Qe ish dashuruar

Ref.
Te me doje sa e dua
Xhani i zemres-0
Ke te pyes
Fol o ne krua
Ai valle me do?

Mbeti vasha turperuar
Trimin kur e pa
Desh te ikte fluturuar
Por ai se la
Sy nder sy duke shikuar
Flisnin syte vete
Qe te dy qene dashuruar
Te lidhur perjete
Anita Take
Publikimi: 01/12/1958


Anita Take - Shkonte Vasha Per Ne Krua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shkonte Vasha Per Ne Krua".
3. Video është e këngës "Shkonte Vasha Per Ne Krua", por nuk këndohet nga Anita Take.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anita Take:


Komente 0