Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anita Take - Trendafil Mos U Zemero Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Nen dritare po me rritet
Trendafil i bukur- o
Vetem zgjatet vetem rritet
Mes permes dritares- o
Rritu rritu vec ngadale
Hapi deget anes- o
Hapi gonxhet pale - pale
Vetem hapi anes- o

Se po zure mik dritaren
S’do me lesh agimit- o
Te shoh vetull kalemqare
Miken e gezimit- o
Anita Take
Publikimi: 01/12/2002


Anita Take - Trendafil Mos U Zemero
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Trendafil Mos U Zemero".
3. Video është e këngës "Trendafil Mos U Zemero", por nuk këndohet nga Anita Take.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anita Take:


Komente 0