Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anita Take - Mes Lulesh Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Mese lulesh te tjera qe vadis,
per here ne kopshtin time
nje lule ne zemer ruaj kete lule nje kujtim
Mose jane valle dy pika vese
a sjane valle dy yje nate,
Ata yje qe vezullojne
jo nuk mundem ti dalloje.
Buzeqeshje ne syte e tu te mbushur plot me dashuri
ngarkohesh ne krahet e tu plot me dashuri

Mos jane valle dy pika vese
a sjane valle dy yje nate,
Ata yje qe vezullojne,
jo nuk munde ti dalloje


Ky tekst u dërgua nga zeta gjoni


Nuk kemi video për këtë këngë.


Anita Take
Publikimi: 24/03/2011


Anita Take - Mes Lulesh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mes Lulesh".
3. Video është e këngës "Mes Lulesh", por nuk këndohet nga Anita Take.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anita Take:


Komente 0