Anjesa Beqa
Anjesa Beqa
Anjesa Beqa
  • Vendlindja:
  • Gjakove Kosovë
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë Kosovë
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 3 Janar 2007
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♑ Bricjapi
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Anjesa Beqa është poete e vogël. Ajo ka shkruar disa vjersha si per shembull per 28 nentorin, per 17 shkurtin, per Jusuf Gervallen dhe per mesuesen e saj. Jeton ne Gjakove shkollohet ne shkollen Mustafa Bakia.

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »Komente 1