Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Anjeza Bicaku - Buzekuqi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/04/2005

2005-04-17T00:00:00

Muzika:

Ermal Mamaqi

Teksti:

Rozana Radi

Pjesëmarrëse në

Top Fest 2Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Buzekuqi" kënduar nga Anjeza Bicaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Anjeza Bicaku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet