Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anjeza Branka & Niku - Ngadale  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

Këngë e albumit:

"Metropol"

Këngë e albumit:

"Bejbi"

Pjesëmarrëse në

Top Fest 3

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Niku

16/04/2006

2006-04-15T23:00:00+00:00Oh nouuu nouuuu

Anjeza niku bejbi.....

Jam i dehur pak
pak sa kam ardhur ne qejf
dhe ambienti eshte i ndezur
nga muzika bucet

Jam i qete... sa te gjej une vajzen qe kerkoj
se gjahtar me gote ne dore gjith mbremjen po kaloj
te shikoj kur ti kercen trupin bukur leviz
syt tek ty un I ngjis, bythet bukur leviz,
oj vajze...stili yt tashme te gjithin me ka corientuar
nder kohe qe ti kercen dhe pisten tashme ke pushtuar

Jam e mire e veshtire
kam deshire te jem e lire
nuk harroj e nuk mungoj
dhe fundjaven me shoqet e mia dua ta kaloj (refreni x 2 here)

Je e bukur je e mire
je pak e veshtire
mua me pelqen shume
je e embel embelsire
kam deshire qe sot deshirat une ti ndaj me ty
kete siguri ma japin thjesht ato syte e tu blu (recitim x 2 here)

Ndjehem mire kur kercej
ndihem mire gjithandej
ndihem mire une dhe tani
pse duhet ti besoj djalo fjalet qe me thua ti
(refreni x 2 here)

Je e bukur je e mire
je pak e veshtire
mua me pelqen shume
je e embel embelsire
kam deshire qe sot deshirat une ti ndaj me ty
kete siguri ma japin thjesht ato syte e tu blu (recitim x 2 here)

oooooooooooooooooo nanananann oooooooooo nanannanana

me ngadale e me ngadale
siguria jote po me ben qe te dyshoj djale
me ngadale e djalo ti
nuk jam aq naive djalo sac mendon ti

me ngadale e me ngadale
siguria jote po me ben qe te dyshoj djale
me ngadale e djalo ti
nuk jam aq naive djalo sac mendoooon

Vajze, kot frikesohesh lere veten te lire
nqse ti ke deshire atehere cdo gje do shkoje mire
prandaj me ler ombrella jote te jem une sot per ty
mos mendo per te tjerat jemi vetem ne te dy
ne te dy dhe nata do te doje le digjet
kjo muzike mos te pushoje ky zjarr mos te fiket
me kupton eshte zjarri qe ti ndeze brenda meje
dhe askush nuk mund ta fike vajze, jo pervec teje

oooooooooooooooooooooooo ooooooooooo


Ky tekst u dërgua nga  sabrije   fb30502
Më Shumë Këngë Nga Anjeza Branka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet