Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anjesa - Garipe Jam Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Hi! Anjez haha yauuu

I Don`t care about money,
I Don`t care about shcool.

I Yust care to bee funny
to bee free and
to bee cool.
Ref.
I Don`t care about money,
I Don`t care about shcool
I Yust care to bee funny,
to bee free and
to bee cool.

Hej jauu hej jauu Anjezz....
wat`s turn me on turn me on turn me on jauu jeaah
a a hej jauu jeah wat`s term me on term me on jeaah

Té gjithé mé thoné mu,`pse je béré garip`
Se éndérroj dhe jetoj jeetén pa frig.
Pa cigare s`mund durroj,jo as pa muzik.
Politikén se kuptoj,sdua ta dégjoj.

Garipe jam frig jo nuk kam,
shum zérra dégjoj,por nuk i kuptoj
Garipe jam frig jo nuk kam,
shum zérra dégjoj...

Gaaaripe jaaam frig joo nuk kaam,
shuuum zérra dégjoj sdua t`i kuptoj.
Ref 2heré:

I Don`t care about money
I Don`t care about shcool.
I Yust care to bee funny,
to bee free and
to bee cool.

Mé thoni ju lutem! zt.profesor
Si ta shtyj hej hej shkollén me zorr.
Téré ditén maciato,pa njé qik humor.
A mundet politika taa keté né dooré?

Ref 4heré:
Garipe jam frig jo nuk kam,
shum zérra dégjoj, por nuk i kuptoj
Garipe jam frig jo nuk kam,
shum zérra dégjoj...
Garipe jam frig jo nuk kam,
maciato pi,maciato né kafiteri.
Garipe jam frig jo nuk kam,
maciato pi,maciato né kafiteri.

Everybody come on.
I Don`t care about money
I Don`t about shcool
I Yust care to bee funny
to bee free and
to bee cool.

Garipe jam frig jo nuk kam,
shum zérra dégjoj,por nuk i kuptoj
Garipe jam frig jo nuk kam,
maciato pi, maciato né kafiteri
Ha qaaa...


Ky tekst u dërgua nga Kleopatra

Anjesa - Garipe Jam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Garipe Jam".
3. Video është e këngës "Garipe Jam", por nuk këndohet nga Anjesa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anjeza Branka:


Komente 0