Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anjeza Branka - Luksi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7

lej zemer lej
tenton qe te me gjiesh
por s'ja vlen
ti kot e ke
dhe me ndjek ti degjoj
ka koh qe me ke humb
nuk kupton
per ty me s'jam sot

2x..
nuk me duhen me kujtimet e tua
me mire keshtu si jam se sa me ty te vuaj

ref..2x
pa ty e lumtur jam
qe afer nuk te kam
reprizen nuk e dua
s'me duhet luksi xhan
ajo ne jete s'te mban
vazhdo se kjo fund ka mar

lej zemer lej
tenton qe te me gjiesh
por s'ja vlen
ti kot e ke
dhe me ndjek ti degjoj
ka koh qe me ke humb
nuk kupton
per ty me s'jam sot

2x..
nuk me duhen me kujtimet e tua
me mire keshtu si jam se sa me ty te vuaj

ref..2x
pa ty e lumtur jam
qe afer nuk te kam
reprizen nuk e dua
s'me duhet luksi xhan
ajo ne jete s'te mban
vazhdo se kjo fund ka mar


Ky tekst u dërgua nga Egzon Kaloshi

Anjeza Branka - Luksi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Luksi".
3. Video është e këngës "Luksi", por nuk këndohet nga Anjeza Branka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anjeza Branka:


Komente 0