Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Anjeza Branka - Te Kam Kur Te Du

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Kam Kur Te Du".
3. Video është e këngës "Te Kam Kur Te Du", por nuk këndohet nga Anjeza Branka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Anjeza Branka - Te Kam Kur Te Du  (Feat. Rati)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  79

Video Produksioni:

Pro Video

Komente

6 🔥

Featuring

Rati

20/06/2014

2014-06-20T19:21:43+00:00Rati:
Kur te mbushet mendja ty ma bon vet me sy...5x

Ref..4x
Kur te mbushet mendja ty ma bon vet me sy
Goca ka tirana plot
fiksim te kam ty

Anjeza
Se ca-ca-ca kam lan me ty
ti e di ta them ne sy
un bej vet edhe pa ty
Pa ne te dy
se ca-ca-ca ke lan me mu
ti e din e gjen ketu
jeten time nuk e du..pa ty s'e du
Mbrapa meje mbete
perseri me gjete
kur t'me mbushet mendja
vi edhe te bej per vete
se si flasin s'e di
per sa koh nuk e di
se fiksimi eshte i keq
per ty nuk ka me sherim

Rati :
Ref..2x
Kur te mbushet mendja ty ma bon vet me sy
Goca ka tirana plot
fiksim te kam ty

Anjeza :
Ref..
Kur t'me mbushet mendja mu
te kam kur te du
goca ke nder mendje plot
fiksim me ke mu
kur t'me mbushet mendja mu
do te pres ketu
çuna ka tirana plot..ty me shum te du

Anjeza
Se ca-ca-ca kam lan me ty
ti e di ta them ne sy
un bej vet edhe pa ty
Pa ne te dy
se ca-ca-ca ke lan me mu
ti e din e gjen ketu
jeten time nuk e du..pa ty s'e du
zemra ime gjeje
fatin tend krijoje
kur ta mbledh un mendjen
vi te sjell ty afer meje
jeten mbaje tani
ti e ben un e di
e me fal per nje moment
un jam e lir Pa kufji

Rati :
Ref..2x
Kur te mbushet mendja ty ma bon vet me sy
Goca ka tirana plot
fiksim te kam ty

Anjeza :
Ref..
Kur t'me mbushet mendja mu
te kam kur te du
goca ke nder mendje plot
fiksim me ke mu
kur t'me mbushet mendja mu
do te pres ketu
çuna ka tirana plot..ty me shum te du


Ky tekst u dërgua nga EgzonKalo
Më Shumë Këngë Nga Anjeza Branka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet