Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video Top 200

Anjeza Branka - Lamtumire  (Feat. Muharrem Ahmeti)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  73

Komente

2 🔥

09/06/2013

2013-06-08T23:00:00+00:00

Featuring

Muharrem Ahmeti

Pjesëmarrëse në

Top Fest 10
Nje Nat Ne Shi Goten Me Fund Do Ta Pi Te Pres Ty Qe Me The Do Vi Te Vije Vetem I Vetem Se Lija Dot Dashurin Qe shkoj ME Kot Shtepin Ti Nuk Do Ta Lesh Sot PEr Nje Tjeter nje Tjeter Jo Ti Jo me sme Do E di c'e dua Fatin Kur Sje Ti Ditent Me Flasin Netet Qajne Me Lot Tani Sikur Te Mundja Vec Nje Her Vendin E Saj Ta Kem Vertet Do Te Ta Falja Kete Jet Dhe Vetennn
Aaaaa Lamtumire Vet Ajo Me Tha Dashuri Pa Mekat Nuk Ka Me Bindiiii Te Qaja Aaaa Se Harroj Diten Qe Me La As Ne Sy Nuk Me PA Me Bindiii Me Bindiiii


Ky tekst u dërgua nga Bora
Më Shumë Këngë Nga Anjeza Branka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet