A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Anjeza Branka - Nizma


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  88

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/11/2014

2014-11-15T18:12:04

Don Perinion e shijojna na pijen
Ti po mthu sa me tmire e kam shijen
Trupit tem vetem ti ja gjen fijet

Ngjitma trupin.

Come to me
Nizma
Me t'ndihmu ty trupin e levizna,
Nisja
Rrotull si shum m'duket po e sillna,
Nizma
Ska rendsi nga te tjeret sa perfiltna,
Nizma
Senin tu e gjujt.

(Let me see your hands in the air, let me let me see your hands in the air. Come on)

Po tpelqen ty me ni pak material,
Per me bo esht shum da-da-dangerous,
Skam deshire me e nda kurre me t'tjera,
Ne te dy jena fabulous.

Ti pom don shum se po du un
material kena po mjafton dhe
sillem permbi, permbi esht shum mire

2X
Come to me
Nizma
Me t'ndihmu ty trupin e levizna,
Nisja
Rrotull si shum m'duket po e sillna,
Nizma
Ska rendsi nga te tjeret sa perfiltna,
Nizma
Senin tu e gjujt.

(Let me see your hands in the air, let me let me see your hands in the air. Come on)

M'mbaj se veten me majt spo di,
Kshu qe m'mbaj, ato qe du i kam te ty.

NIZMA driten ta djegi prizen
nizma clubin ta djegi sahatin
nizma senin ta djegi veninn
nizmi kto e kemi bo

2x
Come to me
Nizma
Me t'ndihmu ty trupin e levizna,
Nisja
Rrotull si shum m'duket po e sillna,
Nizma
Ska rendsi nga te tjeret sa perfiltna,
Nizma
Senin tu e gjujt.


Ky tekst u dërgua nga Flavja Nefeli M
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019