Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Anjeza Branka - Headshoot  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

09/12/2014

2014-12-09T14:23:45+00:00

Muzika & Teksti:

Ergi DiniKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Headshoot" kënduar nga Anjeza Branka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Anjeza Branka i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Anjeza Branka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet