A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Anjeza Branka - Ki Me Ngec  (Feat. Craziest)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  12

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/02/2016

2016-02-24T20:19:20

Featuring

Craziest


Nese kom nijet me dal prej clubi
Megjithese ka me na nxan bashk mu e ty
Kta tjert po dojn me plas pi inati
Ama asnjo prej tyne se shohim na dy

Ti pom thu qe bon bon bon
Bon me ti prek qato qe s’duhet
Une thjesht po sillna qysh jom
Une gjuhna vetem qaty ku duhet

Ti e din qa bojna na dy
Ti e din kur t’jena na dy
Mos thuj qe s’bon kur e di qe bon
Senet e mira kadal-dal i perjeton

Hei, hajde falmi krejt
Leji tjert qa folin
Se qellimi osht i njejt
Babe une s’jom fake
Per pak nuk e lo
Une vij ti marr krejt
S’du asni zo

REF: x2
Ami ami ato qe ti i ki
Per mu jo asni tjeter jo nuk ka rendsi
Ami ami ato qe une i du
Sido qe shkon puna ti ki me ngec me mu

Ki me ngec me mu

Po du me t’rrok, bashke mu bo toke
Me t’honger poshte-nalte deri n’koke
Mos ma bon manijak, per ket pune jom plak
Senet qe jon shum me ty na doken pak
Ma ngadale, ma ngadale mos i dridh shpejt
Dridhe ma ngadale (x2)

REF: x2
Ami ami ato qe ti i ki
Per mu jo asni tjeter jo nuk ka rendsi
Ami ami ato qe une i du
Sido qe shkon puna ti ki me ngec me mu

Ki me ngec me mu


Ky tekst u dërgua nga Libertta
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019