A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Anjeza Branka - Wie Vodka  (Feat. Niku)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/08/2019

2019-08-23T13:00:08

Featuring

Niku

Teksti:

Endrit Mumajesi

Teksti:

Niku



Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Wie Vodka" kënduar nga Anjeza Branka.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Wie Vodka".
Videoklipi nga Anjeza Branka i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin




Më Shumë...




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019