Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anjeza Ndoj - Moj E Mira Qe Shkon Per Uje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.2 / Votuan:  6

Moj e mira qe shkon o per uje
Ty t'u keputshin dy kambet o nen guj e

O ty t'u keputshin dy kambet o nen guj e
A m'ja din o hallin kerkuj e

O a ja din o hallin o najkun e
O pasha ty djalo nuk po muj e

O kur po s'muj po m'kam ???
O marr ja kap o nji sherr me veti

O njati sherri i raft ilija
O tan çka shef o kallxon o te shpija

O gjithe çka shef o kallxon o per seri
O dasht ma ka daden i mjeri

O pse ma puthi nuk pata dert e
O por kujtova se m'myti krejt e

Por kujtova se m'myti krejt e
Kur e leshoi u çue ma let e

Kur e leshoi u çu o ma let e
O ho more kish pash ymer o kurgjo s'e gjet e


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Anjeza Ndoj
Publikimi: 19/07/2013


Anjeza Ndoj - Moj E Mira Qe Shkon Per Uje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj E Mira Qe Shkon Per Uje".
3. Video është e këngës "Moj E Mira Qe Shkon Per Uje", por nuk këndohet nga Anjeza Ndoj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anjeza Ndoj:


Komente 0