Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anjeza Ndoj - Shpirti Im Sa Te Du Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Me lejo te puth ne buze
Me lejo te puth ne sy x2

Zemra e çdo femre djale
Ka nevoje per dashuri x2

Ref...x2
Shpirti im o sa te du
Hajde luj sonte me mu
Se ma mire kurr s'ke me gjet
Hajde kenaqu mos rri vet

Sonte nata eshte per ne
Zgjatma doren e vallezo x2

Per dashnine qe kemi nis
Ti askujt mos i trego x2

Ref...x2
Shpirti im o sa te du
Hajde luj sonte me mu
Se ma mire kurr s'ke me gjet
Hajde kenaqu mos rri vet

...

Ref...x2
Shpirti im o sa te du
Hajde luj sonte me mu
Se ma mire kurr s'ke me gjet
Hajde kenaqu mos rri vet


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiAnjeza Ndoj
Publikimi: 01/08/2014


Anjeza Ndoj - Shpirti Im Sa Te Du
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shpirti Im Sa Te Du".
3. Video është e këngës "Shpirti Im Sa Te Du", por nuk këndohet nga Anjeza Ndoj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anjeza Ndoj:


Komente 0