Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anjeza Ndoj - Une Te Kam Zemrush Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  4

Syni jem i bukur
Me i miri n'bote
Tjeter kend me dashte
Do hidhnona fort x2

Ref...x2
Une te kam zemrush
Synin sikur rrush
Synin rrush te zi
Me t'hanger e mos me u ngi

Per asgje ne bote
Nuk kam me marak
Veç me ta puth syrin
Per çdo dite ngapak x2

Ref...x2
Une te kam zemrush
Synin sikur rrush
Synin rrush te zi
Me t'hanger e mos me u ngi

...

Ref...x2
Une te kam zemrush
Synin sikur rrush
Synin rrush te zi
Me t'hanger e mos me u ngi


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiAnjeza Ndoj
Publikimi: 11/09/2014


Anjeza Ndoj - Une Te Kam Zemrush
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Te Kam Zemrush".
3. Video është e këngës "Une Te Kam Zemrush", por nuk këndohet nga Anjeza Ndoj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anjeza Ndoj:


Komente 0