Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anjeza Ndoj & Elvira Fjerza - Motra Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Motra" kënduar nga Anjeza Ndoj & Elvira Fjerza.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 10 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
10

DËRGO TEKSTIN
Anjeza Ndoj & Elvira Fjerza
Publikimi: 14/10/2022
Muzika: Elvira Fjerza
Teksti: Fran Kodra
Orkestrimi: Besnik Zikolli
Video Produksioni: Fenix Studio


Anjeza Ndoj & Elvira Fjerza - Motra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Motra".
3. Video është e këngës "Motra", por nuk këndohet nga Anjeza Ndoj & Elvira Fjerza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Tekste këngësh me këtë titullMë Shumë Këngë Nga Anjeza Ndoj:


Komente 0