Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anjeza Sejdia

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  30
 • Vendlindja:
 • Tirane 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 17 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Anjeza Sejdia është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2015, Anjeza Sejdia merr pjesë në JESC 2015 me këngën "Ku Ta Gjej Daullen Gjyshi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥

  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Anjeza Sejdia

Komente 1