Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anjeza Shahini - Erdhi Momenti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  38Pluhurin e harreses hoqa
sa mendime vijne shpejt
ti ke ardhur krejt papritur
dhe s'e di nese me pret

Hap dritaren
fryme me merr...
Kendo...

(Ja ku me ke ti)

REF:
Ja ku me ke ti
erdhi momenti
eja me mua
te dua, te dua
sa kemi humbur
sot jam e lumtur
eja me mua
te dua, te dua

un tu ditur
vali bluan
ate gje se meriton

sa gabime pa kuptuar
dashurite na i largojn
e kuptuaaaaaaaaaaam
sa gabuaaam

(Ja ku me ke ti)
ref:x3
Ja ku me ke ti
erdhi momenti
eja me mua
te dua, te dua
sa kemi humbur
sot jam e lumtur
eja me mua
te dua, te dua


Ky tekst u dërgua nga LinaAnjeza Shahini
Publikimi: 01/12/2007
Festivali: Zhurma Show 2009
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Adrian Hila
Orkestrimi: Adrian Hila
Video Produksioni: MAX Production


Anjeza Shahini - Erdhi Momenti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Erdhi Momenti".
3. Video është e këngës "Erdhi Momenti", por nuk këndohet nga Anjeza Shahini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anjeza Shahini:


Komente 0