A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Anjeza Shahini - Lote Pendimi


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2008

2008-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Hite Ne Eurostar 1"

Song from the album:

"Hite Ne Eurostar"

Song from the album:

"Erdhi Momenti"

Participating in

Netët E Klipit Shqiptar 9


ne dhome je mbyllur
ke dite qe qan
deshperimin tend ske me ke e ndan
jo me une nuk jam ne shtrat me nuk te hy ngadal
syri yt po kerkon syrin tim qe verbouououn
REF
NDAL NDAL NDAL MOS THUAJ ME FAL NJE GABIM NUK ESHTE FATAL
NE VETMI MOS NGURO ME SHTRENGO

NDAL NDAL NDAL MOS THUAJ ME FAL NJE GABIM NUK ESHTE FATAL
QE TE DY S THEMI DOY AS NJE FJALE

tani jam une ajo qe qaje
deshperimin ne mase jo nuk mund ta mbaj se nuk te kam fryma fryma stepet do te ndal ououou

syri im po kerkon syrin tend qe verbouououn
se kupton se pa mua nuk shikon

REF(2X)


Lyrics submited by Dora
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019