Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Anjeza Shahini - Love

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Love".
3. Video është e këngës "Love", por nuk këndohet nga Anjeza Shahini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Anjeza Shahini - Love  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  10

Pjesëmarrëse në

Festivali i 51-të në RTSH

Komente

1 🔥

20/12/2012

2012-12-19T23:00:00+00:00Love ishte fjale
Qe premtuam nje kohe me pare
Ti me dhe krahe e une yje pashe
Keshtjella reres stina ime
Kujtime thurrur neper trup
Kohe e vjeter hek
Fjala e zemeres time je

REF:
Une udhetoj neper bote
Te kerkoj te jemi prane
Dhe pse krahe thyer kam
Mund te fluturoj
Udhetoj neper bote
Te kerkoj te jemi prane
Dhe pse zemren thyer kam
Dashurojjj

Love ishte fjale
Qe premtuam me pare
Ti me dhe krahe e une yje pashe
Keshtjella reres stina ime
Kujtime thurrur neper trup
Kohe e vjeter hek
Fjala e zemeres time je

Une besoj une besoj
E nese humba rrugen e pare
Pran pyesh gjeta fluturoj


Ky tekst u dërgua nga Bina
Më Shumë Këngë Nga Anjeza Shahini:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet