Poet Anonim Poezi
Poet Anonim

Trandafili

nuk te dhurova trandafil qe ti marresh ere por ta dhurova zemren time qe ta kesh per her kur te biej shi kujtoj lotet e mij kujtoje qastin kur me le ne vetmi rruget na u ndan dhe lotet nuk u than zemrat tona nuk do te harrohen edhe pse dikur u ndan

- Poezi nga Poet Anonim


- U dërgua nga Dielli -


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0