Poet Anonim Poezi
Poet Anonim

Tema: Poezi Për Vëllain dhe Motrën


Vellau Im

Nga krahet e nje engjelli te bardhe ..
te Dergoj puthjen me te embel ne Bote..
dhe Nqs nuk din se kush Ta Dergon..
Esht Zemra E vellait te madh qe Ty fort te Don

- Poezi nga Poet Anonim


- U dërgua nga Dielli -


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 1