Poet Anonim Poezi
Poet Anonim

Facebook

O facebook more kok that
po i ndan burrat nga grat
ndryshojn emrin e galkapin femrat
adresa burrash hapin plot me rrena
u mbush thesi
nga shabani lionel messi
dhe gjyshi ben si femija
pa facebook thot nuk rrij te shpija
plaka ment e veta i kerkon
djemve te ri ftes ju dergon
me fillu me sms privat
nuk te len as pleqt rehat
u hutuan njerzia fare
plaka 80 vjeqe thot jam beqare
si princesha me foto te huja
une jam single nga Fushkruja

- Poezi nga Poet Anonim


- U dërgua nga Diell -


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0