Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Tema: Poezi Për Dashurinë e Humbur

Ditari Jetes Sime

Ne ate ditar shkruaj
gjera qe ndodhin
mendoja per gjera
qe i din

Pasi e lexoj
Mbushem me lot
se pa ate jam
kot

Te verteta ka
po genjeshtra jo
nese sbeson ditarin
tend shiko

- poezi nga Poet Anonim


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet