Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tema: Poezi Për 1 Qershorin

1 Qershori Ynë

1 Qershori ynë,
Erdhi përsëri,
Edhe më të lumtur,
Ne na gjen tani,

Të gjithë të gëzuar,
Lozim dhe këndojmë,
Rroftë Një Qershori,
Rroftë festa jonë.

- poezi nga Poet Anonim


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  429

Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet