Poet Anonim Poezi
Poet Anonim

Tema: Poezi Për 17 Shkurtin


Kosova Ime

Kosova ime sa fort
te dua ti je gjithqka per mu
17 Shkurtin te gjith festojm
me hare po kendojm
i gjith populli eshte i
lumtur 17 Shkurtin e gezojm
dhe festojm.

- Poezi nga Poet Anonim


- U dërgua nga Adelajda -


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0