Më mbaj mend (për 1 muaj)


Anonimos - Bonu Burr

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bonu Burr".
3. Video është e këngës "Bonu Burr", por nuk këndohet nga Anonimos.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Anonimos - Bonu Burr  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

29/11/2010

2010-11-29T00:50:28+00:001.ANONIMOS
SA HER HI N'MIKROFON // ME NAJKON BOJ GERDI
JA I LSHOJ FJAL DIKUJT // JA NAJKON FERRK E SHTI
U KNAQA TU LU KOQE // ME TALENTAT MAT RI
QDO DIT E QDO NAT // KA NI GRUP O TU HI
SE LASH AS MEM MUJT STRESI // E AS MEM MUJT SMUJA
QUT UM KA NXON MENGJESI // TU PUNU EDHE KUR U NAL STRUJA
INATGJIT TRILLOJSHIN // E SHUMICA UM DOJSHIN
SDI QYSH NUK PRITOJSHIN // PREJ INATI M'SHKATRROJSHIN
TASH U BANA ME KREJT // E SUM HAN KARI PER KURGJO
LUJ KOQE ME KON DU // KUR T'ARSYSHME PE SHO
UN JAV QI KREJT REPERAT // QAJ KINI N'KOMPANIJA
QE I MANI MSHEL N'KSHTILLA // SI QENI LIDH TE SHPIJA
QINU KREJT QINU KREJT // SE VEQ N'KAR POM SHKONI
SE ME RIMA T'LODHTA // QYSHTU VEQ KARIN MA KAFSHONI
O MOS MENONI QEM HAN KARI // PER NAJ REPER ME FAM
SE SAT UM RREH QIKY DAMAR // KOM JAV QI KREJTVE AT NAN

2.REFRENI / ANONIMOS
MOS MENO QE JE BURR // SE NUK KI HIQ BURRNI
MOS HARRO SE JE THMI // O DJALI JEM TALENT I RI
UNE JOM MOTI N'KIT QIM NANE // AMO TI SE KI DIT
UNE JOM MOTI N'KIT QIM NANE // PO SUM PASKE PALLIT

2.ANONIMOS BESINO
KOM BA BE KTA REPERA // KREJT MI SHTI NERDHE
SE JA KOM QI AT NANEN // JON TU PERZI EDHE N'FE
PO NEJSE KTA NUK DIN SEN // VEQ QYSH MJA PERSHTAT
BRE AMATERAT E NANES // QYSH JON BA KREJT SI GRAT
MU KAN GJU TASH KEJT N'KAR // PO KUJNA S'PJA RRASI
EDHE INAT GJIT PO MA HAJN // PO ATA NDRYSHE POJ PLASI
EJ E DI QE UM DON // PO SKOM QA KARIN T'BOJ
EJ E DI QE UM NGON // PO SE DI QA PO DON
SE TI KOKE ME AFAT // PO SPASKE TAKAT PO
TI KOKE SHUM I AFT // PO KTU DUHET PAK MA GAT
BADIHAVA GJUJ KUNGJA // SE KUSH T'KARIT SPO I NGON
BADIHAVA O BUDALL // SE VEQ VETEN PE NGATRRON
MUNOHU MU BA BURR // E ME KALLXU PAK BURRNI
MUNOHU MOS ME GABU // O DJALI JEM TALENT I RI
SE ME TEKSTET E NJEJTA // TASH KREJT E KAN VREJT
EDHE THMIJA QET KAN NGU // TASH PE DIN QE JE TU RREJT


Ky tekst u dërgua nga Eelona
Më Shumë Këngë Nga Anonimos:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet