A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Anonimos - Jom Lodh


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

22/08/2009

2009-08-22T19:09:33

reff : jom lodh tash du me pushu, sskom zemmer jeten me jetuu, shkowa tjetter jete se smujjta me duru, se krejjt qka i pata posht em kan gju (2x)

1.Shum po kujtonna pse po rri weq nmendime,
athu weq zzoti madh mun mi bo do ndryshimme,jom krejt i habitsheemm e i msheLun me dry,krejjt njerzzt mu kan gerdit sdu me i pa me sy,kjo jett me shum wepra me 100. mijje telashee,e bona se bona bona si me u kon meLaqee,kjo jett pom habit,krejjt ment mi ka qiit,edhe gruja me dy tre fmii deL per pare mu shitt, a osht kjo normaLe heej apo doket nrregulL, shkoo pastrojji syt se tu kan bo krejjt mjegulL, kejjt pot kqyrin met honger a thu ti qaa ki, a thu sjje normaL a thu zemmra tu ka nxi, me u afru met kallxu , nashtta pak pe teproj, qddo dit e qdoo nat weq rrugdaLjje po kerkkoj. i lutnna zotit tash qa kom bo , krejjt me ma faL, se jomm kon shum i ri e qddo fjaL e kom mar si prraLL!!

reff : jom lodh tash du me pushu, sskom zemmer jeten me jetuu, shkowa tjetter jete se smujjta me duru, se krejjt qka i pata posht em kan gju (2x)

2. Qdo fjaaL qe folet kurr nuk harrohett, qddo emer qe permennet gjithmmon n`wepper kalLxohhet , kjoo jeett eshte shum e qett po e kan prishum tet shkrett, nuk osht kjjo e drejjt shum mbrapa keemi mett, nuk di pse u rritta kur seen tmir nuk priita, a thu wjjen qajo driita bomi bashkk e qelet ditaa, se jomm lodh me qitt jeten e po duhesh me pushu ,jom bbo si njeeri eger dit e posht jomm tu shku, nen sttop tu bo tkqqija e tu ni per diit tzeza, jon bo shum pak njerzz e ma shum warrezza nukk edi a osht nrregulL kjo qe po na ndodh, qddo njeri me probLemme nket jet u lodh, a osht kjoo normaLe heej apot dokkket mir, a pot doket mir a po ta bann ajo ftyyr, une smujj mo me duru , po du me jettu ner dhe weqq appet besimtar se sdu me ndrru kett fee.

reff : jom lodh tash du me pushu, sskom zemmer jeten me jetuu, shkowa tjetter jete se smujjta me duru, se krejjt qka i pata posht em kan gju (2x)


Lyrics submited by Ttinna
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019