Më mbaj mend (për 1 muaj)


Anonimos - Se Boj Komercial

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Se Boj Komercial".
3. Video është e këngës "Se Boj Komercial", por nuk këndohet nga Anonimos.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Anonimos - Se Boj Komercial  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

13/09/2009

2009-09-13T21:00:29+00:001.ANONIMOS
UNE BOJ MUZIK // SI ME KAN N´GERO
SE BOJ KOMERCIAL // SI DO VEQ PER EURO
E BOJ QYSH E BOJ // QASHTU QYSH E DI
E NIN QYSH E NIN // QASHTU QYSH E BI
E PUNOJ SHUM LET // SE S´KOM DEFEKT
E BOJ SHUM NXET // EDHE PSE JOM VET
SE NDRROJ POT KALLXOJ // E MAJ STILIN TEM
E QES QA KOM N´ZEMER // EDHE PSE DIKUJT I DHEM
S´PO THOM QE JOM I FORTI // AMO S´HI KOMERCIAL
S´JOM KAPITAL N´REP // JOM ADNORMAL
PUNA OSHT PER JETES // E MUZIKA PER QEF
DO N´REP PERDORIN DEF // E I THOJN VETES SHEF
KISHE UNE QOJ PESH // N´SKEN TU U DESH
SKI QA ME VESH // KREJT ME TY TU KESH
PO DOKESH MBRETRESH // SI DOKTORRESH
KOMERCIAL JU BONI // VEQ SDU ME MA TESH

2.ANONIMOS
UNE S´JOM TROPIKAL // ME BO KOMERCAIL
ALLAHILE UM FAL // PO UN BOJ REAL
E NI VETEN SHUM MIR // SI ME KAN NI LOKAL
PUBLIKES PERPARA // I KNOJ PA INSTRUMENTAL
UNE JOM KREJT NDRYSHE // QATA KOM SUKSES
SE BOJ PER INTERES // PO PREJ ZEMRES E QES
KOM RIMA SA DUSH // PA TO KURR NUK JES
PEPOVAS HIQ PA NAL // PREJ MENGJESIT N´MENGJES
UNE S´JOM ZEZAK // KRENONA QE JOM SHQIPTAR
A E KE PA KAT SHKOJSH // UM KI N´REN T´PAR
RUJE FEMNEN KUR JOM NGAT // SE MUJ ME TA MARR
JO ME PARE AS ME ZOR // PO ME NI HAP T´PAR
TE TONAT UN I KOME // FEMNA REP EDHE LEK
E DIN SA KOM RRESPEKT // HAJDE KQYREM EDHE VET
ME REP T´KALLI KREJT // E DIN QE JOM EKSPERT
KOM FLLOW ME DIALEKT // S´JOM SI TJERT ME BO PLAY BACK

REFRENI...
SE BOJ KOMERCIAL // SI TJERT VEQ PER EURO
E BOJ VEQ REAL // E APET NUK JOM ZERO
SIKUR INSTRUMENTAL // NINA FORT N´GERO
EJ JU TEKJERO // KAPNUI N´KRAH HALA TE BLERO


Ky tekst u dërgua nga Arbeni@msn.com
Më Shumë Këngë Nga Anonimos:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet