A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Anonimos - Lufta E Muzikes


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/08/2009

2009-08-17T16:24:13

MOS U FRYNI
*ANONIMOS*
1*ANONIMOS*
Me ni ngjyre e me ni bit // une bona qit muzike
I qela syte i pash // do koleg krejt inatik
Duhet me kane t`bashkum // me arrit diqka ma shume
Anrrat nuk realizohen n`gjume // po duhet pak pune
Nuk do me thane bana album // e tash po qoj hune
Qoe misionin deri n`fund // tanaj kqyr a ke bo bum
qa ma nin se ja ke nis // n´vitin 90 a 95
Une sen nuk pot ves // se nuk kom interes
Une p`ju thom n`qit ven // se per mu s`jeni sen
Shtine n`kry e shtine n`men // se qiky xeni kurr nuk flen
edhe pse un prej juve // nashta jena pak larg
veq po shihet aftsija // jem naper qdo varg
krejt jeni trent // po une jom ma i trent
krejt m´kqyrni shtremt // se gjith jav hupi ment
ju i thuni vetes msusa // une profesor e doktorr
ju i thuni vetes bab // une babgjysh me krroqe n´dor

2*ANONIMOS*
Nuk pe shoh t`arsyshme // n`qdo kang thu jom i pari
Rri urt se e din // qysh e ka gjakin shqiptari
Sahora gjith at pun // ta qet posht me ni plum
Tani ska aty kuku // se andrrat murrin fun
Tema t´njejta n`qdo album // per mu s`ka lidhje me jet
Repi osht Rep // msohu me kan i vertet
Nese ski per qka me knu // le vlla kit pune krejt
Ma mire me faqe t`bardh // se met sha q`do i tret
Ja nisa met mire // e pe perfundoj met mire
Veq lujta pak qoke // se e pata kohe t`lire
Nuk kom kohe mu marr // me tipat qysh jeni ju
Se di qa ja nisa me shkru // po s`mujta mu duru
jom qasi njeri t`miren // du me than me men
Edhe pse dikush se len // une apet e qes n´ven
E di fort mire qysh mi sjell // me mi pshtjell qitu senet
E di fort mire per juve // qysh e tek jone venet

Refreni :*ANONIMOS*
Vdiq kurv vdiq // se per ty s`pom han hiq
Kit kulture e ke flliq // ke punu si ni bitch
kishe une komercialist n`realitet specialist
Badihava e keni // se ju luj psiqikisht


Lyrics submited by Arbeni@msn.com
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019