Më mbaj mend (për 1 muaj)


Anonimos - Muzika Jon

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Muzika Jon".
3. Video është e këngës "Muzika Jon", por nuk këndohet nga Anonimos.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Anonimos - Muzika Jon  (Feat. Luma)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

30/10/2009

2009-10-29T23:45:59+00:00Luma:ME HAPAT E TON NA TJERT I PUSHTOJM
KRAH N´SKEN GJITHMONë FITOJM
ZERAT TON KUDO UN PO I NDEGJOJ
ATMOSFERA SDUA QE TE NDRROJ

1.ANONIMOS
MUZIKA E JEM ZEMREN TA THERR
ZANIN KUR MA NIN T´SHTIN LOT PER ME DERDH
MUZIKA E JEM VLEN KREJT SA NI SHTET
TINGUJT E MI JON KREJT REALITET
ME RITEM T´MUZIKES E BOJ QDO HAP
UNE E BOJ PER 1 NAT JU E NGONI QDO SAHAT
QDO KANG E JEM E DINI SA KA EMER
TY T´PREK N´ZEMER T´SHTIN ME EC N´THEMER
QDO SEN QE E BOJ E NIN ME KUPTIM
STILI JEM N´MUZIK T´SHTIN KREJT MU BO TIM
KUR FILLON MUZIKA S´JOM 1 MOMENT
SHTREHNA BAHNA KREJT SI I TRENT
QOHNA N´KAM SAT MUJ KCEJ
QA TUM DEL PERPARA E THEJ
APET KANGEN E NJEJT PERMAS E KTHEJ
KUR TUM GRRITHET AJO TJETREN DAL E BLEJ

LUMA:
MUZIKA JON VLEN SA NJE SHTET
TINGUJT TON JON KREJT REALITET
ME RITEM HAPAT NA I BOJM
KUDO QE SHKOJM ZANIN TON E NDEGJOJM
ME HAPAT E TON NA TJERT I PUSHTOJM
KRAH N´SKEN GJITHMONë FITOJM
ZERAT TON KUDO UN PO I NDEGJOJ
ATMOSFERA SDUA QE TE NDRROJ

2.ANONIMOS
PA HIPHOP MUZIK 1 MINUT SMUJ ME FLEJT
AS NË RRUGË PA TO NUK PO MUJ ME NEJT
PËR MU HIP HOPI ËSHTË SENI MA I SHTREJT
SE JETA N´KET BOT QE JOM TU VREJT
JU E DINI SE SA ËSHTË KURANI I SHEJT
QASHTU OSHT EDHE AI NË ANËN E VET
KET SEN ANONIMOS PO JAV DESHMON
SE PA MUZIK JETA AS NI HAP NUK POSHKON
MUNGESA E SAJ N´KRY UM BLLOKON
SA HER NUK TINGLLON QDO HAP MA N´DALON
KY SEN O PER ATA QE PER MU KAN RESPEKT
RRESPEKT UN PER TA SE UN KTHEVA APET
DO SE DIN QA DO ME THAN FJALA HIP HOP
DO I SHO PA MEN NUK BESOJN AS N´ZOT
JENI NJERZ PA AFAT E JETONI JETEN KOT
HAPI SYT PER NESER PO EDHE PER SOT

LUMA:2X
MUZIKA JON VLEN SA NJE SHTET
TINGUJT TON JON KREJT REALITET
ME RITEM HAPAT NA I BOJM
KUDO QE SHKOJM ZANIN TON E NDEGJOJM
ME HAPAT E TON NA TJERT I PUSHTOJM
KRAH N´SKEN GJITHMONë FITOJM
ZERAT TON KUDO UN PO I NDEGJOJ
ATMOSFERA SDUA QE TE NDRROJ


Ky tekst u dërgua nga Fitorja
Më Shumë Këngë Nga Anonimos:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet