Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Anonimos - I Lodht

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Lodht".
3. Video është e këngës "I Lodht", por nuk këndohet nga Anonimos.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Anonimos - I Lodht  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

24/01/2012

2012-01-24T02:54:01+00:00I LODHT

1...ANONIMOS
ZEMRA POM DHEM KUR PI SHO // NJERZT TU VUJT
PO JES PA KONTROLL // S'PO MUJ AS ME SHUJT
JETA M'KA MUJT // QATA JOM TU GJUJT
O NJERI PA LUJT // S'MUNESH MEM BO T'ASKUJT
SYT GJAK POM QESIN // SE LOT MU KAN SHTERR
NUK E DI QKA DOME THAN // PARAJS E AS FERR
QDO DIT E LUS ZOTIN // PSE NUK ME MERR
SE QISHTU QYSH JOM NIS // KOME KAN VEQ NAJ SHERR
NUK E DI QKA ME BO // Hë KU THU Të SHKOJ
PE VAZHDOJ S'PE NDERPREJ // EJ DERI SAT JETOJ
NASHTA KURR QELLIMIN // NUK KOME ARRIT
PO KOMU MUNU ME SHPU // MAZI SE ME THIK
NUK JOM MO AJ NJERI // QE JOM KAN MA PERPARA
KUPTO MU KA QI NANA // E MU KA MJELL FARA
ME KET JET POM DOKET // SE JOM KA BOJ GARA
PE PREJ TRUPIN ME SHARRA // JOM BA KREJT VARRA VARRA

1...ANONIMOS
NUK E DI KU O PROBLEMI // TE NJERZT A TE JETA
DIKUJT PI NALET FRYMA // KUR PI NIN FJALT E DREJTA
A MU M'KA MUJT JETA // UM KA LIDH ME NI EMER
PA FRYM PO JES // KUR KNOJ ME DOR N'ZEMER
NJERZIJA PA PUN // SHUM T'RI JON MET RRUGVE
KEKRKUSH S'JU NIMON // SE KAN ZEMER PREJ GURVE
QE 10 VJET NUK SHE HAJR // VEQ SHERR EDHE SHERR
KTU NJERI NUK SHE DRIT // VEQ TERR EDHE TERR
BOLL KA PAS NJERZ PA JET // I LARGUM KREJT ME GJAK
A E DIN QKA ? POLITIKAN ë Fuck (Fuck)
FJALT QE I THOM UNE // AS NJO SE KOM T'BLEME
I KOM KREJT PREJ ZEMRES // SHKURT I KOM T'LEME
JOM KRIJU PER ME KRIJU // S'KOM NEVOJ PER MU LAVDU
KTA E THOM POBLIKISHT // SA HER JOM TU KNU
JETA PO KTHEHET MBRAPA // QDO PIKPAMJE O TU NDRRU
DIKUSH BON PLANE PER T'ARDHMEN // A N'FUND KA MI DESHTU

REF...ANONIMOS
KUR E KOM UN MIKROFONIN KREJT MU AFROHEN NGAT
KUR BERTAS ME ZA T'MADH KREJT THOJN EJ SHUKAT
JOM KREJT I HALLAKAT // HALLAKAT
PER 1 DIT E 1 NAT // TI MAJ KREJT N'GISHT MAJT

REF...ANONIMOS
ANA MAJT ANA DJATHT // DURT NALT PER MUZIK

E GISHTIN TREGUS // E QONI KREJT N'POLITIK


Ky tekst u dërgua nga Minimal Amiros No1
Më Shumë Këngë Nga Anonimos:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet