Më mbaj mend (për 1 muaj)


Anonimos - Po Pushoj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Pushoj".
3. Video është e këngës "Po Pushoj", por nuk këndohet nga Anonimos.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Anonimos - Po Pushoj  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

21/07/2010

2010-07-21T13:21:39+00:00ANONIMOS
JETA E VARFUN // POM DOKET EDHE SHKOJ
TASH EDHE UNE // KREJT PO E PORFUNDOJ
PE QES GISHTIN N'KRY // EDHE VEQ PO MENOJ
SE NUK PO MA MERR MENJA // GJITH Të JETOJ
PO SHUM SENE // TASH JA KOM NIS EDHE PI LA
JOM TU PRIT MU NONSHKRU // PREJ KSOJ JETE MU NDA
A THU PSE PO MENON // A THU PSE PO QET LOT
A THU PSE JETOJ DOT // KUR KOM LOT EDHE SOT
JETA E VARFUN // S'JETOHET N'KUJTIME
ZEMRAT E TONA // KURR S'KAN GEZIME
SHPIRTI NE PAQE // KURR S'POM N'XEN GJUMI
SYT E MI PO SHOHIN // QE NJERZT PO DESIN UNI
KJO JET KURGJO HIQ // PO MUNONA MU QETSU
MENOJ ME KAN I QET // QDO SEN ME PERBALLU
A THU PSE JETA E VARFUN // PO NA SHTIN ME PAS LOT
A THU NASHTA NUK MENOJNA // PER MA SHUM SE SOT

REFREN :
JOM DIQKA N'STRES // AJDE KREJT MIRMENGJES
JOM UL PO PUSHOJ // E QDO SEN KTU PE PRES
KTU JOM KA PRES // KTU PO QENDROJ
PO RRI NUK PO SHKOJ // T'KALUMEN PE KUJTOJ

ANONIMOS
QE UNE PO PUSHOJ // E PE KQYRI PUNEN TEM
PE SHO SE PER KET JET // ME JETU KOKA PROBLEM
PO JES VEQ ME LOT // E PO JES VEQ TU PA
PO JES KERKA HIQ // KUR PE DI QE NUK KA
BOLL PO SHO BOLL PO NI // PO KERKEN SPE 'KUPTOJ
NUK PE DI AS KU JOM // NUK PE DI A EKZISTOJ
PO NALNA PO FOLI // KANIHER VET ME VETI
PER KTO QE PI THOM // S'JOM I PARI AS I TRETI
SA NJERI PO VUN // E SA ZEMRA PO KAN
QKA S'PO MUNET ME PREK // S'PO MUNET AS ME THAN
A THU PSE UN KA ECA // QDO NJANI TASH PO VJEN
A THU PSE PO MA SHKELIN // FERKEMEN TEM
MENOJ KA DO QE SHKOJ // ME MENU ME JETU
MUNONA MI DHAN VETES // SHPRESA ME DURU
PO NUK MUNA KSHTU // A'THU TI A PE DIN
A THU QKA PO PRES // PER KTO DIT QE PO VIN

ANONIMOS
PO MARR PAK PUSHIM // NJO 1 MUJ DIT PO PUSHOJ
PE PERCJELLI RAMAZANIN // 1 MUJ DIT PE NINOJ
PO BOJ PAK PAUZ // 1 MUJ DIT PE REFUZOJ
KTU PO QENDROJ // 1 MUJ DIT NUK PO KNOJ
QDO FJAL JEPI NONSHKRIM // SA HER UNE MARR VENDIM
TI BESO MOS E MOHO // MOS E NGO TJETRIN KUR SHTIN
S'KOM NEJT Në MENIME // PO I KOM FOL VETES
KISHA NEVOJ MU KAP // PREJ FILLIMIT T'JETES
PE SHO QKA PO NDODH // QATA UNE JOM LODH
PO DU PAK ME PUSHU // S'PO DU ME NI QKA NDODH
QE SHUM VJET JOM SIKLET // Hë PSE PO JETOJ VET
A THU MOS KOM ZEMER // ME EMER SEKRET
A THU SA HER PO FOLI // PO BOHET TERMET
A THU PO BERTAS // MU BO KIJAMET
SHUM E RRUGEN E KALOVA // KURKUN SU DERZOVA
TERR PERPARA AS NIHER // ME SHUM NJERIN U NJOFTOVA


Ky tekst u dërgua nga Jetart Islami
Më Shumë Këngë Nga Anonimos:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet