A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Anonimos - O Zot


Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

02/04/2011

2011-04-02T01:43:18

...sse kuptOj weten qysh po jeToj munOna mu rujT sdi apo pshtoj
edhe me familje nuk jom qysh duheT` e mira po zhdukkeT Gabimi po ruhet//
shOkt ma t'ngusht i kOm hup ma mOti...
pom dOket se mu mka haRru edhe ZOti.
kOm diqqka n'zemer nUk muna mu shpreh
wuLLnet me ni qiri n'bOc po shkon tu nxEh//
e di kesH i woGel pO shpejt u rrita kurgjo t'mir nuk prita shum her keq u niTa..//
a tHu pse une jOm njeri i maLLkum...
kerkush smun mem nimu perweq se 1 pLuum//
prOblemet po ma prishin e krejt po m'shkatrrojn...
eDhe pse krejt diqysh njejt po jetojn//
apet nuk e pranojn se un ma shum se ata wuj
edhe pse n'trup tem un sekom as 1 Smuj.//

Reff:
oo Zoot zOt te Lutem.. me ndihmO.. te lutem ozot me ndihmo te lutem ti me ndihmo
o ZOt o zOt ty un po te Lutem... me ndihmo o Zot te lutem ti ti me ndihmOo.

...njersT e fundit pi derdhi bashk me lot pe sho ku jom kon e pe ni ku jom sot
zEmra po mdridheT.. spo muna me nal
syt qeL sun pi maj pO du zOt me ma faL.
Gabimet qe i bOna ma t'mdhaja nket jet
tLutem o zOt hekmi si frym eleht.//
e ddi jjOm gabim faLma se jom kon pa kontroLL...
se Jeta pa kuptimm pa dit ma ka soLL.//
nUk muna me duru se edhe un jOm i Joti..
sa her iqeli syt..po um permen zOti
sPo du mu shty me jet njeri i weqant i botes
pO du me krejt me shkeL dheUn e TokeSs.
pO du me pa me krejt sa ngjyra O jeTa
meRitOJ shum me eC deri tum zen Deka..
Une jom wetweTja me zemer i Du kejjt..
kush o Besnik beSOn se tASh jOm nRRuG te Drejt.//! n`'rruug t'drejjt

Reff:
oo Zoot zOt te Lutem.. me ndihmO.. te lutem ozot me ndihmo te lutem ti me ndihmo
o ZOt o zOt ty un po te Lutem... me ndihmo o Zot te lutem ti ti me ndihmOo.!


Lyrics submited by •qiippee`•
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019