A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Anonimos - Do Qika Shqiptare


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/06/2013

2013-06-30T20:04:47

1.INTRO.
KONGTARET, ME FACEBUKA // (LIKE) SE JU KA NAL BUKA...
JON MET PA LEK // SI THMIJA ME DUDA...
FTYRAT PLLASTIKA // JON BO SIKUR KUKLLA...
MI KAP MI QIRU // I SHEH KREJT RRUDHA...

1.ANONIMOS
DIGJNA SI CIGARE , KUR I SHOH QIKAT SHQIPTARE.
QYSH ECIN KRENARE , TA SHAJN MAMIN PA MARRE.
ASI FEMRA GJAKATARE , QE S'KAN KURFAR HALLE....
DO ECIN SHUM KRENARE , E DO SHITEN ME PARE..

TI LSHOJN SYT KA 3 , SA QE DJEMT I KAN N'KRY ...
T'HIDHET MENJA MI KCY , PO E SHEH QE SO PER TY.
TANI - MENIHER DIQKA T'RAN ...DUHET ME PI
HIGH KUKU.. PER TY ,SI AKULLI , N'DJELL KI MU SHKRI..

BONE E I OFENDOVE , VETES.. PROBLEME I SHKAKTOVE
I BJEN PISHMON QE SHKOVE , PER TON JETEN GAVOVE.
T'VJEN INATI . ( PER INATI ) QE .SUN I RRXOVE ,
TANI THJESHT. MAROVE . SE QASOJ ...QE DESHTE SUN JA QOVE.

E MA VON FILLON , GABIMET QE I KE BO.... I PERMIRSON.
ME GJITH SHPIRT PROVON , NJONA PREJ TYRE , T'PRANON.
PROVO - LIRISHT FITON , KREJT ANDRRAT I PLOTCON
SE,,, KTU OSHT ..NI GRUP , QE PER PARE ..E SEX , JETON.

1.FEF
SE QITO QIKAT ...E DALNE FARE ,
KREJT JON ME NEVE ...SA PER- ( HAJGARE.
NUK JON KONGTARE , ( jo s'jon kongtare )
KREJT KTO.... TA PIN ...
GJAKUN PER ...PARE.

2.ANONIMOS
JON DO TIPA FANATIK , EDHE FOLIN PER QDO QIK...
A MU ..MU KA MAT ME THIK , NER SY SHOKVE M'KA BERTIT.
E TJETRA MA KA FUT , SHUPLL , TENSIONIN MA KA GJONFULL
QKA MENOVE MENTISTRULL , JO KTU DUHET ME PAS TULL...

HAJT SE T'BJEN MEN DIKUR , QAT,ER...KUR HARRON TI KULL..
N'PANTOLLA,,. KI MU PSHURR , SKI MI THON MO KURR , KURV.
N'GUJ KI MU UL , AJO FYTRES , BOKS , KA ME TA NGUL
S'KI SHANCA MI IK , SE AJO OSHT E MUSH ,,,,,FULL....

S'DUHET ME JA LYP SI BAL , E ME T'THON MU BO BANAL
BONU ASI TIPI KRRAL , AJO KURR S'KA ME... TA ..NAL .
LSHOJA NI INSTRUMENTAL , ORIENTAL ,EDHE QOJA MET N'MAL.
FOLI SI,,, INTERNACIONAL ,

SHTINE N'TRIPA T'KQI EDHE , DHEZE NI QIRI...
NISJA PAK ME TO ME KCY , E MOS PRIT GJUJU PERMI
KOKE BO SI ZIBIDIK MORE , AJO... KURR ..NUK TA HAN TY ...
S'PO DI QYSH N'KRY ME TA SHTI , TY... PO T'VYKA TERAPI....

1.FEF
SE QITO QIKAT ...E DALNE FARE ,
KREJT JON ME NEVE ...SA PER- ( HAJGARE.
NUK JON KONGTARE , ( jo s'jon kongtare )
KREJT KTO.... TA PIN ...
GJAKUN PER PARE.


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019