Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anonimos - My Music  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

07/09/2012

2012-09-07T14:59:38+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "My Music" kënduar nga Anonimos.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Anonimos i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Anonimos:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet