Më mbaj mend (për 1 muaj)


Anonimos - Nënë Mos Qaj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nënë Mos Qaj".
3. Video është e këngës "Nënë Mos Qaj", por nuk këndohet nga Anonimos.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Anonimos - Nënë Mos Qaj  (Feat. Fatlum Allaraj)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

19/03/2015

2015-03-19T06:13:11+00:00M'rroki ni ftoft , Edhe pak do Ethe
E morra ni kimik , Edhe ni Cop Letre
Prej kti Gyrbeti , Me ti shkru nan do Vragje
Sa shum po mungon , Puthjet tua i kom n'Faqe

Malli qdo dit me merr , Ty pa t'pa oj nan u Plake
Të Lutem. bonu e fort , Qendro prej qdo Plage
E po zotit une i lutem , Që ty të dal Hake
E ni dit une kthehem , Prej ksoj Dynjaje

Nan mos u merzit , Te lutem veq mos Qaj
Te lutem Bonu Guri , Të Don shum ky Djal
E Di Sikur Ti , Kerkush Nuk Ka, Vujtje
E Di Sikur Ti , Kerkush Nuk T'Jep, Puthje

E kosov e ngrat , sa t'rit jem ,largu prej Teje
I largove djemt prej nanav , i qove skej Dyjeje
Jet e merzitshme , Jet. Që po Digjet
Une thirri qdo dit Nan , Po ktu so Ka Përgjigjet

2.Anonimos
Larg me kilometra , Fluturova drejt Qiellit
Drit kurr mo nuk pash , e as Rreze prej Djellit
Si një libër i hapur , le të mbeten Kujtimet,
Sa herë ti kthej syt, Ti shfletoj Mendimet

Sa shum me ka marr malli , Mu per Vendlindje
E kjo zemer po qan , me Plot E Plot Dhimbje
Kur u nisa per Gyrbet , Lot e tu N"Tok Ran.
Se harroj kurr at Dit , Per ty Oj Nan

Më bere shum dhurata , E Shum kujtime
E Shum her me kujtohet , zani jot nana ime
Sa here te bi në mend , Mos rri tu m"Kujtu
Po puthe dheun oj nan , Që më ke rrit Mu

Më ka marr malli , zanin ta Ndëgjoj.
Më mungon shum , por askujt nuk i Tregoj.
E kto fjal oj Nan , Që une po i Shkruj.
Të fala po të bon djali , Prej dheut t"Huj.

Ref:Anonimos
Mos Qaj
Oj Nan
Mos Qaj
TE LUTEM NAN
TI MOS QAJ
SE LOTIN TON
UNE SUN E MAJ
O GYRBET
GYRBETI I ZI


Më Shumë Këngë Nga Anonimos:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet