Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anonimos - Preco  (Feat. Toni G)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Toni G

09/10/2014

2014-10-09T10:49:02+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Preco" kënduar nga Anonimos.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Anonimos i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Anonimos:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet