Më mbaj mend (për 1 muaj)


Anonimos - Merhaba  (Feat. Profa)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Profa

20/10/2014

2014-10-20T19:20:54+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Merhaba" kënduar nga Anonimos.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Anonimos i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Gold AG - Merhaba

Yeaa GOLD AG RECORDER

Qe po vjen Luani pi kti veni si sulltani jom qaj qe shum e doni prej dashnis edhe pe shanni
Estrada keqe loku nuk pe di cili o shoku
Shumica jan ba per mi qu viva ke blloku
Ari 1shi mos e dishi kyt jav thej qefin sjav prishi
Luani s'do bari po aj shkon veq ku o mishi
O ring ton a reagtona a pe din ku i kini ment
Kur vjen Golldi n'ket q none krejt komplet ju len sillent
Se di pse veten pe lodhin nuk e di per mu pse folin
Kan than pleqt perpara hajde hyp kqyre Stambollin
Do i fshiva se i niva tu u perbiru si zhiva
Kqyre mir se qysh ju a pe sheh Ages ku mrriva
Rrent e juve i kam sile loja jeme o pa hile
Mo se ju pjeki si gaca e ju ngrehi si nagile
Ftyrat pi ndrroni si snap ju qa boni nuk o rep
Jeto pak per ftyr se boll jetove per lek

Ref: Thuj Merhaba Thuj Thuj Merhaba si une ski ni jo si une ske pa Thuj Merhaba Thuj Thuj Merhaba si une ska jo si une ska Thuj Merhaba Thuj Thuj Merhaba si une ski ni jo si une ske pa Thuj Merhaba Thuj Thuj Merhaba si une ska jo si une ska

I omel si bakllava i pishem sikur qaj e di qe
Po ju kalli si Guma per 1 Maj ndyshe e ma dryshe
Sa her po kthena po vi te une lyp qa dush ja si
Kabali qarshi Personalitet hit vjet edhe sivjet ni njeri qe u mburr me prej ardhjen e vet
pes pare nuk i jep dikuna mos ja kojt
Se une shkoj ka shkoj amo shqipe i kom rrajt
E nuk bana i huj sa mi n'hater dikuj kush sillet ka unë
sikur mikser i bluj i mir jam si deti i omel si amoreti mos u kuj ka unë se bohesh vet i 40-ti
Zonin tem e nal veq ai qe ma ka fal sa shum kan qu fjal po kurr n'sy nuk um kan dal Per Estraden tonë jom ni trëndafil me vler kush um don um merr er e kush sum don
mun mu therr

Ref: Ref: Thuj Merhaba Thuj Thuj Merhaba si une ski ni jo si une ske pa Thuj Merhaba Thuj Thuj Merhaba si une ska jo si une ska Thuj Merhaba Thuj Thuj Merhaba si une ski ni jo si une ske pa Thuj Merhaba Thuj Thuj Merhaba si une ska jo si une ska

Mc Toska - Merhaba

mc toska
me raba ne japajsin bre te te be hiq
prizren mynhen kosov
merhaba prizren merhaba mynhen mehraba kosov meraba llar
meraba qishtu ja nis te na gyzel qok gyzel sillen femrat o vlla shadervan biriqik na jem arpagjik mc tosa jungon sa me ngon pishpirik
problematik jom veq per armik perfemrat o o loqk se mgjon ma sinpatik
prizrelani jom e po fercoj ket mahi
Më Shumë Këngë Nga Anonimos:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet