Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grupi Folklorik Nga Drenica

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Grupi Folklorik Nga Drenica është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike dhe popullore folklorike. Në vitin 2015, Grupi Drenica publikojnë albumin "Ka Ardh Koha"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentKa Ardh Koha (2015)

☆☆☆☆☆

Bec Sinani

☆☆☆☆☆

Hasan Aga

☆☆☆☆☆

Shaqir Grishta

☆☆☆☆☆

Bejta Syla

☆☆☆☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Grupi Folklorik Gollaku

Grupi Folklorik Nga Shala E Drenices

Infinit Records

Besnikët

Night Rappers

Grupi Mjellma

Ligji Rruges

Gillespie

E'7

Tempulli G

Tags: Ansambli Folklorik Drenica, Grupi Folklorik Nga Drenica, Drenica, Grupi Drenica


Komente mbi këtë artist