Më mbaj mend (për 1 muaj)

Antidroga - Esta Noche Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

(2x) Esta Noche tu pi nje tjeter boçe
Bari u ka nez mu ka bo koka si boçe
Esta Noche tymosim dhe me shoqe
Duken super pjeshka po jan goca shum danoçe

Nata kaloj po jo nuk di
Nuk e di as vet se sa kom pi
Nata kaloj prap tu e gdhi
Ftyra e bardhe dhe syt e nxi
Muzika larte veshet e mpi
Nuk kam ça bej pa te nuk rri
Pima ti ujin me pendi
E harrume shku n’shpi
Nuk kemi grupin family
Antidrroga me kot nuk shti
Leri ti fjalt po bej nje vi
Jam shum i dehur po du me pi
Ne nuk lujm vijm dhe gjujm
Nese fjalen po e thu
Ne nuk lujm vijm dhe gjujm
Jan ca tipa kot e vrujn

(2x) Esta Noche tu pi nje tjeter boçe
Bari u ka nez mu ka bo koka si boçe
Esta Noche tymosim dhe me shoqe
Duken super pjeshka po jan goca shum danoçe

(2x) Vim ti killim bitat duket ashiqare
Sa e mir kjo çika shqipe-kosovare
Edhe kur po kcen po sillet lozonjare
I thash hajd me mu se ndrrojna un orare
(3x) Ekipa
(3x) Me dhipa
(2x) Ma dogjen mu shpirtin si kripa


Ky tekst u dërgua nga @Clleviomasoni44Antidroga
Publikimi: 23/06/2023


Antidroga - Esta Noche
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Esta Noche".
3. Video është e këngës "Esta Noche", por nuk këndohet nga Antidroga.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Antidroga:


Komente 0